NK Mraclin u slavljeničkoj godini
Član Jedinstvene županijske lige, Nogometni klub Mraclin održao je protekle subote Izvještajnu skupštinu na kojoj je članovima kluba rezultate u proteklom jednogodišnjem razdoblju podnijela Uprava na čelu s predsjednikom Goranom Vukašincem koja je upravo prije godinu dana preuzela brigu o vođenju kluba.
Uz jednogodišnja izvješća o radu kluba, te financijsko izvješće podnesena su i izvješća o natjecateljskim ekipa, iz kojih je vidljivo kako su seniori ponovno podbacili. Sličan scenarij momčad je zadesio i lani, zbog čega u klubu vjeruju kako se još jednom mogu izvući iz neugodne situacije, jer 85. rođendan ne bi bilo lijepo dočekati preseljenjem u niži rang natjecanja.


-Pred nama je bilo turbulentno i teško razdoblje, no uspjeli smo se izvući. Sada smo opet tu gdje smo bili i lani, no mi očekujemo da će sve opet biti pozitivno. Dosta smo u ovih godinu dana radili na poboljšanju infrastrukture, pa smo ono što smo mogli napravili sami, a sada očekujemo i pomoć Grada za nastavak tih radova- istaknuo je predsjednik Vukašinec.


Kako se klub uspio financijski konsolidirati, daljnje aktivnosti usmjerene su prema ostanku seniorske momčadi u Jedinstvenoj županijskoj ligi, a pomaci se očekuju i po pitanju mladeži gdje je u planu osnivanje još jedne selekcije.
U Župi Navještenja BDM započelo 26. biblijsko bdjenje, neprekidno čitanje Svetog pisma
Rampa na pružnom prijelazu u Mraclinu ponovno ne radi
„Drvo prijateljstva“ – radionica za djecu u Okuju
“Bez tebe ne ide” : Nova glazbena priča Coolinsa snimana na čarobnom Lanzaroteu
Gradsko vijeće sastaje se prvi put u ovoj godini, na Dnevnom redu 10 točaka
Lana Gavrilov, Katarina Bačurin i Dora Habijančić 'probile led' na velikom seniorskom G1 turniru u Austriji, četiri zlata i ekipna bronca za TKD Velika Gorica u Rugvici