
Mraclin lovi zadnji vlak
Pred nogometašima Mraclina treća je uzastopna domaća utakmica u nastavku prvenstva. Prve dvije protiv Kupinca (2:3) i Jamnice (0:4) za zaborav su jer Parikožari nisu uspjeli dohvatiti niti boda čime su i dalje na dnu poretka klubova Jedinstvene županijske lige.
Startni poraz od Kupinca doveo je i do razlaza s dosadašnjim trenerom Ninom Matkovićem kojeg je naslijedio Emil Družić koji je imao puna dva tjedna za pripremu nedjeljne utakmice protiv mlade momčadi Gorice. Prvenstvena pauza iskorištena je i za odigravanje dviju utakmica kako bi se pronašla momčad koja će krenuti s osvajanjem bodova.
-Pred nama je teška utakmica. Naravno da ćemo pokušati pobijediti, no ako se i izgubi još uvijek ništa nije gotovo. Mi smo optimisti zbog čega smo posegnuli i za onom posljednjom mjerom da trgnemo momčad, promjenom trenera- kaže predsjednik kluba iz Nove Grabe, Goran Vukašinec.
Nedjeljna utakmica (igra se od 16,30) imat će i svečani čin, jer će se navijačka skupina GPP u 30. minuti prisjetiti svog predsjednika, Blaža Galekovića, koji ih je napustio prije godinu dana.
Uz susret u Mraclinu, u 21. kolu još se sastaju; Kupinec-Naftaš Ivanić, Lomnica-Rakovec, Vatrogasac-TOP, Croatia-Sloga SU-ZA, Laduč-Lukavec, Bistra-Strmec i Klas-Sutla koji će i otvoriti kolo sutrašnjom utakmicom od 16 sati.

Bliži se Noć borilačkih sportova: Poznato je kada i gdje će se održati

Policija najavila novu akciju: Kontrolirat će vozače romobila

U Mičevcu osmo izdanje Memorijalnog turnira Mihael Celčić: Klas se prisjeća tragično stradalog nogometaša

Vrzić nakon HNL prvijenca: Stigle su poruke sa svih strana, ali bi bilo ljepše da smo pobijedili

Počinje niželigaška sezona: Buna ima 'vatreno krštenje' u Premier ligi NSZŽ, u nedjelju u Lomnici slave Bartolovo i dočekuju Gradiće

Učini dobro djelo, daruj krv! Nova akcija u Gorici od ponedjeljka
