MNL VG Sjever ove subote u Obrezini: Kurilovec i Ščitarjevo su jedini maksimalni nakon dva kola
28.06.2025. / Damir Žbulj
Nakon što je proteklog vikenda Kurilovec osvojio Kup MNL VG Sjever, ove subote nastavlja se i ligaška akcija, na terenu Mladosti u Obrezini!
Prvi okršaj zakazan je za 18 sati, a domaćini iz Obrezine dočekuju Mičevec. Slijedi dvoboj ambicioznog Rakarja i raspucanog Kurilovca, a od 19.20 sati trebao bi početi okršaj Gradića i Velike Mlake, koji bi mogao biti pravi derbi ovog trećeg kola. Pleso igra s Petrovinom, a Ščitarjevo će u susjedskom dvoboju odmjeriti snage s Kosnicom.
Nakon dva odigrana kola jedini maksimalni su tek Kurilovec i Ščitarjevo.
Idući vikend nema malonogometne akcije, zbog koncerta Marka Perkovića na zagrebačkom Hipodrom, a Malonogometna liga VG Sjever se vraća 12. srpnja, okršajima na kurilovečkom Udarniku.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Već u petak stiže 'zahuktali' Vukovar: Ne mogu se previše veseliti ovoj pobjedi, došli smo iz negativne serije i zato sam oprezan
Novo uvjerljivo slavlje HOK Gorica za nastavak nevjerojatnog pobjedničkog niza, OK Velika Gorica u četvrtak igra u Ščitarjevu
Grad Velika Gorica i ove godine isplaćuje božićnicu umirovljenicima, korisnicima nacionalne naknade i osobama s invaliditetom
Lektira u kinu Gorica: Kultni klasik „Vlak u snijegu“
Obavijest iz Zračne luke: U noći s utorka na srijedu održat će se vježba krizne situacije
"Prevoditelj u gostima": Književna večer uz Sinišu Kasumovića i Luku Kuzmanovića