Mladi Pinkyjevci Jan Putanec i Leo Herić brončani na prvenstvu Hrvatske: Vjerujemo u još bolje rezultate u budućnosti!
Velikogorički Judo klub Pinky ostvario je sjajne rezultate na seniorskom prvenstvu Hrvatske, a u svoje vitrine pospremili su i dvije brončane medalje!
Jan Putanec je u kategoriji do 60 kilograma osvojio brončanu medalju, dok je Borna Lasić u toj konkurenciji osvojio peto mjesto!

Leo Herić je osvojio brončanu medalju u kategoriji do 100 kilograma, u kojoj je naslov prvaka pripao Zlatku Kumriću.

Fran Videk je nastupio u kategoriji do 66 kilograma, a osvojio je sedmo mjesto.
"S obzirom na to da su svi još juniori, vjerujemo u još bolje rezultate u budućnosti. Bravo ekipa," poručili su ponosno iz JK Pinky!
Prvenstvo je održano u zagrebačkoj dvorani Sutinska vrela, nastupilo je 175 natjecatelja iz 33 hrvatska kluba.
U fantastičnim borbama nakon dugo vremena ponovno su mogli uživati i gledatelji, jer je publika bila dozvoljena u dvorani, što je sigurno bilo lijepo iskustvo i za velikogoričke judaše.
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!