Mlade Udarnice od petka u Poreču na drugoj ovosezonskoj državnoj završnici, među najboljim U-12 ekipama Hrvatske!
Mlade rukometašice Udarnika spremne su za državnu završnicu Prvenstva Hrvatske, koja će se od petka do utorka igrati u Poreču.
U ovoj povijesnoj sezoni, u kojoj su seniorke bile pri vrhu 2. HRL Zapad, a klub je imao ekipu i na U-14 kadetskoj završnici u Poreču, među 20 najboljih ekipa Hrvatske natjecat će se i djevojčice iz U-12 kategorije, rođene 2010. i 2011. godine, pod vodstvom trenerice, ali i klupske tajnice Martine Vugrinović.
Mlade Udarnice u petak putuju za Poreč, u subotu će igrati protiv Sesveta i Đurđevca, a u nedjelju protiv vršnjakinja Ivankova i Trilja.
U ponedjeljak je na rasporedu razigravanje za pozicije, a u utorak završnica i borba za medalje!
Završnicu u Poreču izborile su Jana Turković, Paula Polić, Karla Miličević, Ema Markov, Iva Markov, Tena Slojšek, Ema Jagodić, Anabela Jug, Lucija Bižić, Paula Bilić Prcić, Ana Vlašić, Gabrijela Cernetic, Gita Konjar, Luana Sabljak, Jana Jurkic, Petra Sečenj, Nives Juratović, Gabrijela Gelo i Lana Novosel.
Prijenos utakmica uživo omogućit će Hrvatski rukometni savez.
Galerija slika
Početak siječnja donio južinu i promjenjivo vrijeme, idući tjedan stiže snijeg i temperature do minus 10!
Školarci iz Vukovine pokazali veliko srce u humanitarnoj akciji za Pučku kuhinju
U DV Žirek počinje provođenje programa "VRTKO - Rukomet u vrtićima"
Štedjeti, smršaviti, vježbati... Koje su vaše novogodišnje odluke?
"Avanture Luka Poriluka": Predstava za prevenciju pretilosti kod djece na goričkim kazališnim daskama
"Advent u Gorici" ulazi u svoju završnicu, klizalište je otvoreno do 11. siječnja