
Lucija Turčić zaustavljena u polufinalu jakog teniskog turnira: Nalazi se uz bok djevojčicama iz starijeg uzrasta
Dolazak ljepšeg, sunčanijeg i malo toplijeg vremena jasan je znak kako se dvoranska sezona bliži kraju i da se tenisačice i tenisači vraćaju na vanjske terene, što ih sigurno veseli nakon duge i hladne zime.
Proteklog vikenda igračica iTeama, naša Velikogoričanka Lucija Turčić, zasjala je na turniru 'Dvoransko OP TK Ponikve do 18 godina'.
Ova marljiva gimnazijalka u prvom kolu jakog turnira 3. ranga susrela se s Brnić te velikom borbenošću i preokretom dolazi do slavlja rezultatom 6:7(9) 7:5 i 6:4. U drugom kolu susrela se trećom nositeljicom turnira Zorić te rezultatom 6:4 i 6:3 upisala još jednu značajnu pobjedu. U trećem kolu susrela se sa S. Barbarić te rezultatom 6:4 i 6:2 osigurava prolazak u polufinale.
U poluzavršnici Luciju Turčić zaustavlja prva nositeljica turnira Držanić koja u konačnici i osvaja turnir.
"Malo je reći da smo ponosni na Luciju, koja se s tek navršenih 15 godina nalazi uz bok najuspješnijim djevojčicama iz starijeg uzrasta,“ javili su nam iz TK iTeam Velika Gorica pa najavili i otvaranje sezone na vanjskim terenima. Svi zainteresirani za treniranje mogu se javiti na 091 33 44 031 broj telefona.

Noć borilačkih sportova ove subote ponovno 'pod zvijezdama': Demonstracija vještina, discipline i snage goričkih klubova

U Podložnici počela gradnja Centra za starije osobe, gradilište obišao resorni ministar u pratnji gradonačelnika

Mišković pohvalio svoje rukometaše: Drago mi je što smo drugo poluvrijeme dobro reagirali

[FOTO] Uz puno dječje radosti i igre obilježen Hrvatski olimpijski dan: Vidite što naš grad nudi i odaberite neki od sportova...

Caffe bar Gem i ove godine u znaku Oktoberfesta: Ne propustite bavarski ugođaj u Velikoj Gorici

Nepoznati dobročinitelj u Velikoj Gorici plaća račune umirovljenicima: "Takvi ljudi vraćaju vjeru u dobrotu i pokazuju da još uvijek ima onih koji misle na druge"
