Košarkaši uspješni u prvoj pripremnoj utakmici
Košarkaši Gorice jučer su u Gradskoj sportskoj dvorani odradili prvu pripremnu utakmicu. Protivnik je bio Bosco, koji će s njima igrati u jedinstvenoj A-1 ligi (drugi rang natjecanja).
Kako je Gorica pod vodstvom trenera Josipa Sesara stvorila respektabilan roster (Papac, Majcunić, Baković, Penić, Mikšić, Petrović, Mašić, Prgomet) bilo je evidentno kako je igračka kvaliteta na njezinoj strani. Pokazuje to i konačni rezultat 87:52 u korist Gorice. No, prvu četvrtinu Goričani kao da su prespavali (12:10), što je bio signal treneru da im očita lekciju što je urodilo plodom jer u nastavku susreta gosti su ostali razoružani doživjevši uvjerljiv poraz.
-Moram priznati kako sam očekivao i lošiju igru, jer nam je ovo bila prva utakmica. Vidi se da još nismo uigrani, što je i normalno jer smo u proteklom razdoblju radili na podizanju fizičke spreme. Na dijelove je sve to u igri bilo zadovoljavajuće i vidi se da je pred nama još dosta posla- kaže trener Josip Sesar.
Za sljedeći tjedan dogovoren je susret protiv Agrodalma, dok sljedećeg vikenda Goricu očekuje nastup na turniru u Zaboku, a trener se nada kako će momčad u međuvremenu odigrati i susret protiv jednog od zagrebačkih premijerligaša (Zagreb, Hermes Analitica).
Galerija slika
Dječji kros Grada Velike Gorice u subotu u dvorištu OŠ Eugena Kumičića: AK Maraton poziva sve osnovnoškolce i njihove roditelje da se priključe
S Lokosima u 'nenogometnom' terminu petkom popodne: Uvjeren sam da će gledatelji uživati i da će biti golova s obje strane
Nakon Marije i Dragana, tko je novi gorički 'Mali svjetionik'? Prijavite najbolje radnike i sugrađane!
Nazire se rješenje za ulaz u Porinovu: Pokrenut postupak za proširenje i izgradnju nogostupa na spoju s Kolarevom
Dani osmijeha i otvorenih vrata stomatologije u Velikoj Gorici
OPG Benjamin slavi 30 godina: Dani otvorenih vrata uz radionice za djecu i bogatu ponudu biljaka