
Još uvijek nema nastavka niželigaških natjecanja, u Obrezini, Lukavcu i Leknenom igra se 'VG Kup'
Iako su se amaterski nogometni klubovi pripremali kao da će nastavak službenih natjecanja početi 6. i 7. ožujka, do toga neće doći još neko vrijeme.
U sklopu popuštanja epidemioloških mjera niželigaška natjecanja još nisu došla na red pa će tako i nogometaši, ali i ostali sportaši, neku povoljniju odluku morati čekati barem do idućeg tjedna.
"Novi raspored natjecanja bit će poznat u ponedjeljak," poručio je povjerenik za natjecanje NSVG Željko Mihalj.
U 'niskom startu' tako ostaju i Kurilovec u 3. HNL Središte pa Lukavec, Gradići, Dinamo OO, Odra u 4. NL Središte Zagreb, baš kao i Mraclin, Ban Jelačić Vukovina, Polet Buševec, Turopoljac iz Kuča, Lomnica, Klas iz Mičevca u Jedinstvenoj županijskoj nogometnoj ligi te između ostalih i Kupa iz Pokupskog, Vatrogasac iz Kobilića, Meštrica iz Gornje Lomnice, Mladost iz Obrezine, Dinamo Hidrel iz Novog Čiča, Buna i Posavec iz 1. ŽNL Istok te Turopolje u 2. ŽNL Istok.
Međutim, to ne znači kako se nogomet neće igrati!
U Obrezini će Mladost dočekati Polet, dok će kod Lukavca gostovati Ban Jelačić, u dvobojima drugog kola 'prijateljskog' Kupa grada Velike Gorice.
-->> Armin Abazi s dva pogotka usmjerio Gradiće prema četvrtfinalu Kupa Velike Gorice
Četvrtfinale su već ranije izborili Mraclin, Gradići i Posavec, koji koji će svoj dvoboj odigrati u nedjelju u Leknenom od 15 sati.
-->> Mraclin uvjerljiv protiv Turopolja, Posavec 'slavi' vratara Andrijanića
U drugom kolu su 'slobodni' naš turopoljski prvoligaš HNK Gorica i trećeligaš Kurilovec. Utakmica u Lukavcu igra se u subotu 6. ožujka u 15 sati, dok je dvoboj u Obrezini na rasporedu u nedjelju 7. ožujka od 15 sati.
Odigrat će se nadolazećeg vikenda i brojni trening susreti.

Derbi Dinama i Turopolja u Novom Čiču, Posavec u Leknenom s Rakovcem igra za vrh ljestvice

Slavko Goluža: Gorica je puno bolja ekipa u odnosu na prošlu sezonu

Stigla je Noć borilačkih sportova!

Odavanjem počasti kod Spomen obilježja kraj Sajmišta GČ Kurilovec obilježit će svoj Dan

Pješak pod utjecajem alkohola neoprezno prelazio cestu 153. brigade HV-a, udario ga auto i teško ozlijedio

“Očuvajmo baštinu naših predaka”: Održana Etno radionica sekcije veza i tkanja
