Ivan Njegač u borbi karijere!
Ivan Njegač sprema se za meč svoje karijere! U Velikoj Britaniji će se 16. lipnja boriti protiv bivšeg trostrukog svjetskog prvaka Rickyja Burnsa, 35-godišnjeg Škota, koji u svojoj karijeri ima impresivnu statistiku (41-7-1, 14 KO).
Burns je šampionski pojas osvajao u tri različite kategorije, a bez titule je ostao prošlog travnja protiv Juliusa Indonga. nakon toga zaredao je još dva poraza i u njegovom stožeru smatraju kako mu je idući meč prilika za povratak na pobjedničke staze.
Naš Ivan sigurno ne misli tako!
Njegač (10-5, 3 KO) se ozbiljno sprema za meč na šest rundi sa svojim trenerom Vedranom Perekovićem te Stjepanom Štefom Bačurinom i Marinom Bašićem, koji je zadužen za kondicijsku pripremu. Ivan je ove sezone dva puta boksao za Hrvatske vitezove u WSB Svjetskoj boksačkoj seriji te je upisao dva poraza, međutim, statistika u ovakvim borbama ne mora značiti previše.
Burns je borac u godinama i može se svladati. Trenutno drži 19. poziciju svjetske ljestvice i pobjedom bi Njegač napredovao na njegovo mjesto, što bi mu dodatno otvorilo brojne mogućnosti u razvoju njegove profesionalne karijere.
Dvorište u Novom Čiču prozor je u pravu Božićnu bajku, a sve je to djelo ručica malih "Cofleka"
Požar u Bukovčaku, gorjela drvena kuća
Uzgoj božićnih drvaca u okolici Pokupskog traje već pola stoljeća: Običnu smreku zamijenila je nordijska jela
[VIDEO] Ante ponovno 'trpa': Golčina iz voleja i realiziran kazneni udarac za važno slavlje uoči Božićnih blagdana
Turopoljsko srce kuca i dalje: Licitirajte za potpisani dres Luke Modrića, VG Sport Caffe osvojio tradicionalni humanitarni malonogometni turnir
FOTO/VIDEO Kurilovečka šetnica u subotu živjela svoju Božićnu bajku