
Dino Bošnjak prvak, Goran Grdenić viceprvak Hrvatske
U organizaciji Atletskog kluba Dinamo-Zrinjevac u dane vikenda na stadionu Mladosti u Zagrebu održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke na kojem je velikogorički as, Dino Bošnjak dotrčao do nove titule.
Bošnjak je trčao utrku na 3 000 metara u kojoj je bez premca bio najbolji ostvarivši vrijeme od 8,23. Drugoplasirani Petar Bratulić zaostao je dvadeset sekundi (8,43), dok je ciljem kao treći prošao Tomislav Kukec (8,47).
-Bilo je užasno vruće, tako da nije išao jako brzo. Najbitnije je bilo pobijediti- kaže nam Dinin trener, Damir Bošnjak.
Pred njima je već ovog vikenda novi veliki izazov na mitingu u Srbiji gdje će Dino trčati utrku na 1 500 i 3 000 metara.
-Ako ne bude ovako vruće možemo očekivati dobar rezultat- o očekivanjima će Damir.
Uz Dinu Bošnjaka, na Prvenstvu su sudjelovali i Goran Grdenić koji je zauzeo drugo mjesto na 5 000 metara, a u istoj disciplini Mirjana Šimek Bilić zauzela je četvrto mjesto.

Besplatni ljetni kamp za velikogoričke osnovnoškolce s disleksijom u srcu Vukomeričkih gorica

Najbolji svjetski vozači Motogymkhane dolaze u Veliku Goricu na 11. Europsko prvenstvo

Ilba graditeljstvo osvojila Memorijal Nikole Gmižića: David Gogić najbolji igrač, Luka Komšić najbolji vratar, Vito Ferina prvi strijelac

Ljeto u Buševcu uz popularni BUŠ KUŠ, stand up-ove, burgere, tortilje i turopoljsko pivo

Gorica 'opustošila' Šibenik: Stigla i dva veznjaka, Španjolac s iskustvom Reala i Manchester Cityja i Splićanin koji je igrao finale Lige prvaka mladih s Hajdukom

Ljetni bingo u knjižnici: Čitaj, skupljaj i osvoji vrijednu nagradu
