Cherif, Lovrić i Ljubisavljević kreirali veliki prekret u Sloveniji
Nogometaši Gorice odigrali su prijateljski, pripremni dvoboj na gostovanju kod Domžala te su zaostatak od dva pogotka uspjeli preokrenuti u 4:2 pobjedu.
Slovenski prvoligaš je u prvih pola sata iskoristio dvije pogreške u redovima Goričana i stigao do velike prednosti, međutim, niti to im nije bilo dovoljno za slavlje.
Cherif Ndiaye je do odmora s dva pogotka uspio poravnati, dok su u nastavku Lovrić, koji je u igru ušao umjesto Senegalca, i Ljubisavljević, povratnik nakon dugotrajne pauze zbog ozljede, finiširali veliki preokret.
Priliku je u početnoj postavi dobio Ivan Čović među vratnicama, od prve minute igrali su Mchedlishvili, Ljubisavljević, Oboabona, Špičić, Maloča, Maslowski, Mathieu, Ronaldo Deaconu, Šroler i Cherif.
Nakon reprezentativne pauze Goričani u petak gostuju kod Osijeka, u utorak 2. travnja na rasporedu je domaći okršaj s Lokomotivom, dok je četiri dana kasnije novi veliki dvoboj na Gradskom stadionu, protiv Rijeke. Pred ekipom Sergeja Jakirovića je nevjerojatan niz utakmica protiv trenutno treće, četvrte i druge momčadi HT Prve lige!
(Foto: NK Domžale)
Postani pilot jedrilice: Aeroklub Velika Gorica poziva u letačku školu
Nova odličja u rukama DVD-a Ribnica
Goranovo hranilište u Lazini Čičkoj pravi je restoran za ptičice tijekom zime. Hranite li ih i vi, obratite pozornost na savjete stručnjaka
Od trovanja ugljičnim monoksidom lani preminule tri osobe na zagrebačkom području, policija uputila upozorenja i savjete kako se zaštiti
VG Čistoća do kraja siječnja odvozi borove, evo gdje ih možete odložiti
Postani vijećnik Dječjeg gradskog vijeća Grada Velike Gorice, otvorene prijave