
Bošnjak slavio na prvom dvoranskom prvenstvu
Protekle subote na Zagrebačkom velesajmu gdje je nedavno otvorena atletska dvorana, prva takvog tipa u Hrvatskoj, održano je dvoransko prvenstvo Hrvatske. Možemo reći, kako je to bilo i povijesno prvenstvo, budući da je isto po prvi puta održano u Hrvatskoj, jer do sada su se ovakva Prvenstva održavala u Beču, Budimpešti ili Beogradu.
Sudionik Prvenstva bio je i velikogorički atletski as, Dino Bošnjak koji se ovoga puta odlučio za utrku an 3000 metara, na kojoj je bio brži od ostatka konkurencije.
-Do tada smo u dvorani odradili dva treninga. Sama utrka bila je super, on je to odradio u svome stilu i odnio pobjedu, koja mu je do sada jedino nedostajala u karijeri, jer još nikada nije bio dvoranski prvak Hrvatske- kaže nam Dinin otac, a ujedno i trener Damir Bošnjak, koji je ne krije zadovoljstvo otvaranjem ove dvorane.
-Staza je super, a sama dvorana nam dobro dođe u ove hladne dane, jer svaki drugi dan sad tamo treniramo- kaže Bošnjak, koji već u subotu na dvoransko Prvenstvo kadeta, mlađih juniora i juniora odlazi s dva trkača, koji bi također mogli zauzeti mjesta na pobjedničkom postolju.
Apsolviravši na najbolji mogući način ovu utrku, Dino Bošnjak sada kreće s pripremama za Prvenstvo Hrvatske na otvorenim stazama koje će se 24. ožujka održati u Zadru, dok je 21. travnja na rasporedu Prvenstvo Hrvatske na 10 kilometara na atletskoj stazi. (Dr)

Gorica Rise & Shine: Ljetne subote provedite uz rekreaciju, glazbu i osvježenje

Međužupanijski skup učitelja održan u "Hribaru": Ispričana povijest i kultura turopoljskog kraja

Uhićen „lažni liječnik” koji je varao starije sugrađane i tražio ih novac

Dječji parkovi u Vidićevoj i Bonifačićevoj obogaćeni kućicama za ptice

Prestižna nagrada „Kata Novaljka” u rukama umjetničke voditeljice „Scene Gorica” Mije Krajcar

Provaljeno u kuću u Riječkoj i kafić u Pleškoj ulici
