
Zagrebačka županija prigodno nagradila brončanu Doru Krsnik
U hrvatskoj ženskoj rukometnoj reprezentaciji koja je na Europskom prvenstvu u Danskoj napravila pravu senzaciju osvojivši brončanu medalju dvije su rukometašice s područja Zagrebačke županije – Velikogoričanka Dora Krsnik i Dugoselčanka Josipa Mamić.
Za ovaj veliki uspjeh Zagrebačka županija prigodno ih je nagradila s po 10 tisuća kuna.
Iz Županije ističu da su obje rukometašice svoj sportski put započele na domaćem terenu. Josipa Mamić rukometnu je karijeru započela u ŽRK Dugo Selo '55 gdje je prošla sve mlađe dobne kategorije, a 2018. godine prelazi u ŽRK Bjelovar.
Dora Krsnik rukometnu karijeru započela je u ŽRK Gorica, zatim prelazi u RK Lokomotivu iz Zagreba, a jednu sezonu igrala je za RK Zelina. 2015. godine prelazi u RK Podravka Vegeta iz Koprivnice s kojom osvaja tri naslova prvaka Hrvatske. 2018. odlazi u RK Krim iz Ljubljane s kojim osvaja naslov prvaka Slovenije, a od 2019. godine igra za francuski rukometni klub Handball Plan-de-Cuques.
-Našim rukometašicama želimo puno uspjeha na budućim natjecanjima- poručili su iz Županije.
Foto: Zagrebačka županija

Skupština Zagrebačke županije odlučila o dobitnicima javnih priznanja, među njima su Josip Mučnjak i Gordana Kovačić iz Velike Gorice i DVD Kravarsko

Juraj Huber osvojio Betonac Open, Josip Pavlinić dobio nagradu za fair play: Još jedan u nizu zanimljivih turnira, uz povjetarac

Mladi župljani Navještenja BDM hodočastili u Rim: Slijedimo primjer blaženog Ivana Merza

Tibi ostaje Goričanin: Cilj je da budemo još konkurentniji

Turizam u Zagrebačkoj županiji: Velika Gorica i dalje na vrhu po broju dolazaka i noćenja, slijede Jastrebarsko i Sveta Nedelja

Kada glas Pacifika zapjeva u srcu Turopolja
