Velikogorički proizvodi na policama dm-a
Kozmetički proizvodi obrta Radovan Petrović iz Velike Gorice od sada se mogu pronaći i u trgovinama dm-a.
Riječ je o proizvodima branda Sache koji ne sadrže konzervanse, parabene, umjetne boje ni sintetičke mirise, nisu testirani na životinjama te se pri njihovoj proizvodnji koriste isključivo sirovine hrvatskog porijekla, a trenutno su dostupni u 137 prodavaonica dm-a.
Rezultat je to širenja suradnje dm-a s hrvatskim proizvođačima u sklopu koje je ova njemačka tvrtka u ovoj godini ostvarila suradnju s dva nova hrvatska ekološka proizvođača te trenutno surađuje s 21 hrvatskim ekološkim proizvođačem.

-U dm-u smo ponosni što kupcima možemo ponuditi proizvode Obrta Radovan Petrović čiji brand Sache dokazuje kako hrvatski proizvođači prate svjetske trendove koji su sve usmjereniji ka prirodnim i ekološkim alternativama. U prilog tome ide i činjenica da je dm u prva tri mjeseca 2018. godine proširio asortiman proizvodima dvaju novih hrvatskih ekoloških proizvođača- rekla je Vesna Manojlović, menadžerica za asortiman iz dm-a.
Obrt Radovan Petrović obiteljska je manufaktura sa 60-godišnjom tradicijom u proizvodnji preparata od prirodnih sastojaka. Proizvodnja Sache kozmetike započela je 2015. godine, a u dm-u su danas dostupne anti-age krema, krema za suhu kožu lica i vrata, krema za normalnu kožu, krema za ruke i noge te krema za tijelo.
-Želimo biti lider u proizvodnji potpuno prirodne kozmetike na bazi pčelinjih produkata te širiti svijest o prednostima prirodnih proizvoda za njegu lica i tijela. Vjerujemo da je dm, kao lider na hrvatskom tržištu, pravi partner za ostvarenje tog cilja. Zahvaljujući suradnji s dm-om više od 86.400 kupaca koji svaki dan posjećuju njihove prodavaonice moći će upoznati naše proizvode koji sadrže samo najkvalitetniju vrstu pčelinjeg voska, polen, propolis, med, matičnu mliječ kao i organska bilja ulja-kazala je Snježana Mašović Petrović, vlasnica Obrta Radovan Petrović.
Među ostalim hrvatskim ekološkim proizvođačima koji surađuju s dm-om nalaze se prehrambeni proizvodi poput Mihaele Devescovi, OPG-a Veselić i OPG-a Božanić te proizvođači prirodne kozmetike Olival, Priroda liječi, Ulola te Mala od lavande.
Novoobnovljenu tržnicu obišao gradonačelnik: „Sretni smo jer su naši OPG-ovci zadovoljni”
Velika Gorica slavi Dan Grada: Položeni vijenci kod spomenika "Golubica"
Od Velike Gorice do 'Ally Pally' u Londonu: Boris Krčmar se za nastup na PDC World Darts Championshipu 'zagrijavao' u našem gradu na turniru PK Gladiator
Sveta Lucija već gotovo 500 godina zaštitnica Turopoljki i Turopoljaca
Sopić dočekuje 'svoju' Goricu: Za moj bivši klub i ljude koji su tamo vežu me posebni osjećaji i emocije
Dan grada: Otvaranje nove dvorane rukometnim turnirom za najmlađe rukometašice