Udruga jezero Čiče: Dolaze bolji dani za Turopoljsko more
Udruga jezero Čiče – Turopoljsko more svojom objavom na društvenim mrežama najavila je nove aktivnosti koje bi trebale dovesti do povratka Velikogoričana na njihovo jezero.
- Predstavnici udruge danas su održali sastanak s gradonačelnikom Ačkarom, dogradonačelnikom Karasom i nadležnim pročelnicima, te je dogovorena uska suradnja sa zajedničkim ciljem - uređenjem jezera Čiče – napisali su.
Na sastanku su definirani sljedeći koraci i nacrt akcijskog plana, a koji bi kulminirali potpisivanjem sporazuma o suradnji uključenih strana među kojima bi bila i Športsko ribolovna udruga Odra koja se brine za vodotoke na našem području te Institut IRES koji je razvijao više projekata na zaštiti voda.
- Sve govori u smjeru da zaista dolaze bolji dani za naše Turopoljsko more – zaključili su.
Odbojkaši slavili i treću u nizu, u subotu im goste stiže stari rival iz Čazme: Potrebna nam je uvjerljiva pobjeda
Nova urbana šuma u Vukomeričkoj ulici, zasađeno dvjestotinjak stabala, projekt ide dalje: "Ozelenit ćemo 9000 kvadrata sive infrastrukture"
Sportaši, prijavite se na natječaj Zajednice sportskih udruga i ostvarite pravo na stipendiju
Nova odluka Ministarstva o hitnim pacijentima iz Velike Gorice: Vozit će ih se u tri zagrebačke bolnice
Krizmanić u finalu Kupa Grčke
Zaustavljen u Starom Čiču s 1,6 promila, kaznili ga i uzeli vozačku na mjesec dana