U Vukovini i Veleševcu provaljeno u kuće na isti način: Ukradena dječja kasica
24.05.2024. / Redakcija
U posljednjih tjedan dana policijski službenici Policijske postaje Velika Gorica imali su prijave zbog dvije provale u kuće koje su se dogodile istoga dana, 20. svibnja.
Prva provala bila je između 12:30 i 15:30 sati u Veleševcu. Nepoznat počinitelj obio je prozor koji je bio otvoren na kip i provalio u kuću koja je u vlasništvu 39-godišnjaka te je ukrao dječju kasicu u kojoj se nalazilo 150 eura, kazali su u policiji.
Također, istoga dana u Vukovini između 15:25 i 15:35 nepoznati je počinitelj na isti način provalio u kuću u vlasništvu 75 - godišnjakinje, obio je prozor koji je bio otvoren na kip te je ušao u dnevni boravak ali je ubrzo odustao od namjere i otišao ne uzevši ništa – izvijestili su iz policije.
(Foto: Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Čudo za povijest na Udarniku: Mateo Pršir i Dominik Furmek 'torpedirali' Istru za senzacionalni plasman Kurilovca u četvrtfinale Kupa
U Kobiliću osnovana Udruga žena: Pripremaju Advent, a najprije prigodnu prodaju vjenčića koje su same izradile
Za programe u sportu Zagrebačka županija za iduću godinu predvidjela više od dva milijuna eura
Dr. Lovrić i DOMiNO: Velika Gorica treba omogućiti recikliranje građevinskog otpada
Dobar Štoos opet u kvartu: Performans, predstava i zvučna instalacija
Septičku jamu praznili kraj jezera Vukovina! Obaviješteni policija i Državni inspektorat, slijede sankcije za počinitelje