U Vukovini buknuo požar: Interveniralo 13 vatrogasaca s četiri vozila
11:50 Javna vatrogasna postrojba izvijestila je kako se radi o požaru sijenika koji je brzom intervencijom stavljen pod kontrolu. U gašenju požara Javnoj vatrogasnoj postrojbi pridružili su se vatrogasci DVD-a Vukovina i DVD-a Kuče, ukupno 13 vatrogasaca i četiri vozila.

(foto:JVP)
____________________________________________________________________________________________________
Danas iza 10 sati u Vukovini je buknuo požar, a jaki dim vidio se čak iz Velike Gorice.
Neslužbeno doznajemo kako je riječ o požaru gospodarskog objekta, odnosno štale. Prema riječima čitatelja nije veliki požar, vatrogasci su brzo reagirali, ali zbog zapaljenog sjena koje tinja suklja gusti dim. Srećom nitko nije ozlijeđen, a više informacija znat će se nakon dovršetka vatrogasne intervencije i policijskog očevida.

Gusti dim požara u Vukovini vidljiv je iz Velike Gorice (foto:VGdanas)

(foto:čitatelj)


Nova odličja u rukama DVD-a Ribnica
Goranovo hranilište u Lazini Čičkoj pravi je restoran za ptičice tijekom zime. Hranite li ih i vi, obratite pozornost na savjete stručnjaka
Od trovanja ugljičnim monoksidom lani preminule tri osobe na zagrebačkom području, policija uputila upozorenja i savjete kako se zaštiti
VG Čistoća do kraja siječnja odvozi borove, evo gdje ih možete odložiti
Postani vijećnik Dječjeg gradskog vijeća Grada Velike Gorice, otvorene prijave
Počele prijave za 117. Turopoljski fašnik: Gorica ulazi u Zemlju čudesa uz Mali fašnik, Geek Con i koncert Lidije Bačić!