
U Kravarskom preko aplikacije prijavljeno 440 oštećenih objekata, više od polovice još čeka statičara
U Kravarskom je u utorak održan 5. koordinacijski sastanak sa članovima Vijeća Općine Kravarsko i predstavnicima mjesnih odbora na kojemu su svi predstavnici mjesnih odbora dostavili izviješća o tome što je u proteklih mjesec dana napravljeno u svrhu hitnih sanacija šteta od potresa na području njihovih mjesnih odbora.
Također, kažu iz Općine, svi su dobili zaduženje ispitati po svojim naseljima kakve su još potrebe za dodatnim radovima i aktivnostima onih mještana čiji su objekti oštećeni sa ciljem da se ti objekti dovedu u stanje da se u njima može stanovati.
-Obavještavamo sve koji su počeli ili žele sami krenuti u sanaciju/adaptaciju manjih nastalih šteta uslijed potresa da sav potreban građevinski i ostali materijal mogu dobiti preko Općine Kravarsko. Oni koji su već kupili materijal za hitnu sanaciju mogu se javiti u Općinu Kravarsko sa računima. Napominjemo da je svu nastalu štetu potrebno fotografirati- poručili su iz Općine.
Općina Kravarsko do sada prijavila potrebu za pregledom statičara za 440 objekata putem online aplikacije te su statičari pregledali oko 42% prijavljenih objekata. Svatko može putem telefona provjeriti u Općini Kravarsko da li je njihov objekt unesen u sustav, naglasili su iz Općine.

Vinogradari sudjelovali na predavanju o štetnicima vinove loze

Vatrogasci u Čičkoj Poljani gasili požar trave i bale sijena i pronašli smrtno stradalu osobu

Akcija čišćenja divljeg odlagališta otpada kod jezera Lomnica

[VIDEO] Gorica u novim dresovima minimalno izgubila od ukrajinskog Šahtara, predstavio se talentirani stoper Dominik Braun

Gorica Rise & Shine: Ljetne subote provedite uz rekreaciju, glazbu i osvježenje

Međužupanijski skup učitelja održan u "Hribaru": Ispričana povijest i kultura turopoljskog kraja
