U Kolodvorskoj pod okriljem noći provaljeno u dva automobila parkirana u dvorištima
Tijekom noći s 20. na 21. listopada u Kolodvorskoj ulici dogodile su se dvije provale u parkirane automobile koji su se nalazili u dvorištima obiteljskih kuća pri čemu je počinitelj u oba slučaja otuđio novčanike.
-Počinitelj je prišao tim vozilima, podesnim predmetom razbio staklo te u jednom slučaju otuđio ruksak u kojem je bio novčanik s dokumentima, a u drugom slučaju otuđio novčanik u kojem su bili dokumenti i novac- rekli su iz PP Velika Gorica.
Iz velikogoričke policije također navode kako je neobično da se ovakve krađe događaju u dvorištima obiteljskih kuća.
Spomenimo svakako da se po društvenim mrežama šire informacije o sličnim provalama u automobile i u drugim dijelovima grada. Konkretno, jedna Velikogoričanka s adresom u Ulici Hrvatske bratske zajednice tako je otkrila da je ovog tjedna oko 5 sati ujutro, kada se spremala za posao, uočila muškarca koji joj je provalio u automobil. Uz njega je bio još jedan muškarac koji je držao stražu, a obojica su pobjegla kada su shvatila da su razotkrivena. Iz policije stoga mole za dodatan oprez.
Jelena Buchberger osvojila šesti uzastopni naslov prvakinje Hrvatske u badmintonu, sa sestrom Lucijom uzela srebro u parovima!
Usporeni start Udarnica u nastavak sezone: Izostanci, neefikasnost, ali i neke nove 'klinke'
Predavanje "Zdravim navikama protiv moždanog udara" večeras u Pučkom otvorenom učilištu
Gabrieli je sa 17 godina transplantirano srce, a Jakov je dječak s pola srca! Zajedno se bore za svaki novi otkucaj
Dvosatni gradski derbi odbojkašica: HOK Gorica u pet setova do novog slavlja nad OK Velika Gorica
Sportski dan u DV Lojtrica: Zebrice ugostile trenera HNK Gorica