
Štefan Stanešić na čelu goričkog HSS-a
Štefan Stanešić novi je predsjednik velikogoričkog HSS-a, odlučeno je na unutarstranačkim izborima za goričku organizaciju.
Unutarstranački izbori za čelna mjesta gradskih i općinskih organizacija HSS-a Zagrebačke županije održani su proteklog mjeseca. Sveukupno je održano 27 skupština na kojima su neke organizacije zadržale svoje lidere dok je u drugima, kao u Velikoj Gorici, izabrano novo vodstvo. Na izbornoj skupštini Gradske organizacije HSS-a Velika Gorica održanoj u Vukovini 17. veljače za novog predsjednika izabran je Štefan Stanešić, obrtnika iz Gradića.
Za potpredsjednike HSS-a izabrani su Sandra Crnić i Ivica Haluga, a novi tajnik stranke je Stjepan Kos. Novoizabrani blagajnik je Ivica Špehar. Novog predsjednika izabrala je i općinska organizacija HSS Kravarsko koju će u novom mandatu voditi Danijel Petrac.
Novo vodstvo velikogoričkog HSS-a, ističe predsjednik Stanešić, ima za cilj vratiti vjeru birača u HSS i podići ugled stranke. Na ideološkoj razini HSS se kani vratiti političkim korijenima i nauku Stjepana i Antuna Radića. Stanešić kaže da je neposredni cilj velikogoričke Gradske organizacije obnoviti ogranke na području Grada, tamo gdje su zamrli, osobito u Vukomeričkim Goricama. Štefan Stanešić rođen je 22. prosinca 1969. godine u Sisku. Invalid je Domovinskog rata, ranjen 1991. godine kod Viduševca na banijskom ratištu, kao pripadnik Alfi. Predsjednik je Asocijacije branitelja HSS-a Hrvatski sokol. Oženjen je i otac dvoje djece. Živi u Gradićima.
(foto: Facebook)

Suze svetog Lovre: Vrhunac prirodnog fenomena očekuje se u idućim noćima

Kučani u izravnom okršaju s Lazinom osvojili jubilarnu desetu titulu: Junak Tomislav Šutalo i najbolji igrač Turopoljsko-posavske lige

Večeras otvorenje „Formula student Alpe Adria”, Mičevec postaje središte stem spektakla!

Mlade hrvatske rukometašice viceprvakinje Europe, Velikogoričanka Luna Gojak dio ove prekrasne priče i povijesnog uspjeha: Presretni smo i ponosni!

Malonogometni turnir na Veliku Gospu u Pokupskom! Skupite ekipu i prijavite se

Zavjetno hodočašće na Mariju Bistricu bit će 6. rujna, okupit će više od 2000 vjernika
