Sljedeća dva mjeseca radovi na Kirinčićevoj ulici u Kurilovcu
08.05.2022. / Redakcija
U ponedjeljak 9. svibnja započet će radovi na Aglomeraciji Velike Gorice „Sustav odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda Aglomeracije Velika Gorica, Grupa 1., A.1. – Rekonstrukcija i dogradnja sustava odvodnje šireg i užeg područja Velike Gorice“, mikrolokacija dio Ul. A. K. Miošića (prije križanja s Ul. S. F. Jape), dio Ul. S. F. Jape (samo križanje s Ul. A. K. Miošića i F. B. Kirinčića) i Ulica F. B. Kirinčića.
Za vrijeme izvođenja radova dijelovi spomenutih ulica biti će zatvoreni za sav promet osim za vozila gradilišta, stanara i hitnih intervencija dok će se sav ostali promet odvijati obilaznim pravcima sukladno postavljenoj privremenoj regulaciji prometa na terenu. Radovi će trajati do 9. srpnja.
Zadnje objavljeno
Biskup Šaško predvodio Vazmeno bdjenje u Župi Navještenja BDM
Fran Vujnović razveselio tatu: Kurilovec prekinuo niz poraza remijem s vodećim Inkerom
Novi poraz Mraclina
Kupa izgubila od Pušče, Turopolje od Jamnice
Veliki derbi Lukavca i Poleta bez golova, bez bodova ostali i Jelačić i Klas i Gradići
Uskrsna poruka vlč.Koprivca: „ Uskrs nije nagrada za savršene, nego početak za one koji se usude krenuti od praznoga groba prema novom život”