
Sadnja stabala u Mraclinu ide dalje, 14 sadnica sutra dobiva okoliš škole
U Mraclinu se nastavlja sa sadnjom stabala. Nakon što je prije nepunih mjesec dana zasađena Svetovidska šumica na raskrčenom zapuštenom terenu nasuprot nogometnog igrališta, za sutra je najavljena nova akcija pošumljavanja. Stabla će se saditi u okolici mraclinske škole koja ove godine slavi svojih 100 godina. Sponzor sadnica je Plemenita općina turopoljska, a organizator Plemenita sučija mraclinska.
Sadnja počinje u 9,30 sati i svi su pozvani da se pridruže.
-Sadnja mraclinskih drvoreda ide dalje. Na redu je Plemenita sučija mraclinska kao organizator i POT kao sponzor, a lokacija je okolica naše škole. Dakle, u povodu 100. obljetnice izgradnje školske zgrade sutra, u petak 22. prosinca, s početkom u 9.30 h sadit će se šest lipa i šest japanskih trešnji, 1 hrast i 1 gingko. Sve su ruke (i lopate) dobrodošle – i plemenitaške i one druge – najavili su Mraclinci putem portala Mraclin.hr.
foto: Zvonimir Šafar/Mraclin.hr

Nezaustavljivi Ante zabio i u slavlju protiv madridskog Atletica: Jubilarni 20. pogodak Budimira u Španjolskoj, to je uspjelo samo još Šukeru i Peternacu

Nakon dva desetljeća gorički rukometaši sanjaju novu medalju Kupa Hrvatske: Spremni smo, motivirani i vjerujemo u našu borbenost, timski duh i energiju!

Povijesni preokret Turopoljca protiv lidera: U 15 minuta nadoknadili tri gola minusa, kapetan Tomislav Horvat u sudačkoj nadoknadi zabio za veliku feštu Kučana

Policajka vozila pod utjecajem alkohola i zabila se u dvorišnu ogradu u Vukovini

Gornja Lomnica: Pješak teško ozlijeđen nakon naleta kamiona

Tuđmanac i ove godine postaje centar sporta i dječjeg druženja i zabave: Bit će dodijeljena nagrada i za najbolju navijačku ekipu
