
Rezultati akcije "Zaštita pješaka": Pješaci ne čekaju zeleno svjetlo na semaforu
19.01.2023. / Redakcija
Jučer su se pod budnim okom policajaca našli pješaci, a nisu se baš proslavili.
Tijekom akcije „Zaštita pješaka” koja se provodila od 7 do 15 sati, policija je utvrdila ukupno 12 prekršaja, od kojih su 10 redom učinili pješaci – nikome od njih nije se dalo pričekati zeleno svjetlo na semaforu.
Prekršaji bi trebali potaknuti pješake na odgovornije ponašanje u prometu u cilju smanjenja broja prometnih nesreća sa najtežim posljedicama, gdje je uzrok zna biti i nepoštivanje prometnih propisa od strane vozača i pješaka. Upravo su pješaci najranjivija skupina sudionika u prometu.
Zadnje objavljeno

OLIMPIJSKI FESTIVAL Mali olimpijci ispunili Gradski stadion radošću, navijanjem i fair playem

Nezavisna lista iz inicijative Zajedno za županiju u Velikoj Gorici dala podršku Pukšiću u kandidaturi za župana

Predstavljena knjiga „Zapisci turopoljskoga historika“: Zahvaljujući E. Laszowskom znamo koliko je bogata naša kulturna baština

Čak 15 medalja iz Vukovara i Slovenije: Zlato oko vrata za Nikolu Krnjaju te Katju Braica, Emu Filković i Nikolu Huzjaka!

Velika Gorica domaćin Europskog prvenstva Motogymkhana Croatia 2025

Počinje Proljetni sajam na Tuđmancu uz domaće proizvode, cvijeće i rukotvorine
