Različite lokacije, identične krađe: Lopovi iz kombija odnijeli vrijedan alat
Dvije krađe na različitim lokacijama, ali s potpuno istim načinom izvršenja evidentirala je velikogorička policija u proteklih sedam dana. U oba slučaja krađa je izvršena iz kombi vozila otvorenog tipa iz kojih su za sada nepoznati lopovi odnijeli vrijedan alat.
Prva krađa dogodila se u vremenu od 9. do 12. listopada na parkiralištu u Ulici Matice hrvatske u blizini velikogoričkog nebodera. Tamo se na meti lopova našlo kombi vozilo iz čijeg je otvorenog tovarnog prostora nestao alat među kojim su se nalazile bušilice i brusilice čija se vrijednost cijeni na oko 4000 kuna.
Isto takvo kazneno djelo dogodilo se u Velikoj Kosnici tijekom noći s 13. na 14. listopada. Kako smo jutros doznali u PP Velika Gorica, nepoznati počinitelj pristupio je parkiranom vozilu pa iz istog otuđio dvije motorne pile, dvije brusilice, nekoliko manjih aku-bušilica, te razne odvijače i više komada sitnog alata. U ovom slučaju šteta je nešto veća te iznosi oko 10 tisuća kuna.
Istaknimo i da u tjedan dana nisu zabilježeni prekršaji iz domene nasilja u obitelji, ali su se u istom periodu dogodila četiri prekršaja nedozvoljenog posjedovanja droge te devet prometnih nesreća.
Spektakularna Gorica 'razbila' Rijeku, hat-trick Bogojevića u velikom slavlju: Kao ekipa smo zaslužili ovu pobjedu!
Fenomenalan uspjeh odbojkaša i povratak među najbolje hrvatske klubove: Gorica uvjerljivim slavljem u Zadru izborila Superligu!
Ante Knežević zabio za prvo proljetno slavlje Velike Mlake
Predavanje o toponimima u Turopolju očekuje vas u Gradskoj knjižnici
Josip Raković osigurao slavlje Poleta u Vukovini, Ante Banić zabio sva tri komada za treću uzastopnu pobjedu Lukavca
Predložite lokacije na kojima želite da policija nadzire brzinu!