Produžuje se radno vrijeme Gradske uprave: Svi upravni odjeli Grada radit će od 7:30 do 17 sati
Nakon što je na snagu stupila i nova sistematizacija upravnih odjela, produžuje se i radno vrijeme kako bi građani imali bolje mogućnosti za obavljanje potrebnih poslova u gradskoj upravi. Od utorka, 2. svibnja, 2023. godine svi upravni odjeli Grada radit će od 7:30 do 17 sati.
- Svrha gradske uprave, njezinih zaposlenika i mene kao gradonačelnika je da budemo na usluzi našim građanima i da im omogućimo bolje uvjete života u našem gradu. Jedan od koraka je i produženo radno vrijeme kako bi građani imali više mogućnosti za obavljanje poslova u našim upravnim tijelima. Osim toga, podsjećam kako konstantno radimo na podizanju komunalnog standarda i unapređenju u svim ostalim segmentima življenja – istaknuo je gradonačelnik Krešimir Ačkar, te je pozvao građane da se jave sa svim prijedlozima koji doprinose boljem životu i razvitku Velike Gorice.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"