Produžuje se radno vrijeme Gradske uprave: Svi upravni odjeli Grada radit će od 7:30 do 17 sati
Nakon što je na snagu stupila i nova sistematizacija upravnih odjela, produžuje se i radno vrijeme kako bi građani imali bolje mogućnosti za obavljanje potrebnih poslova u gradskoj upravi. Od utorka, 2. svibnja, 2023. godine svi upravni odjeli Grada radit će od 7:30 do 17 sati.
- Svrha gradske uprave, njezinih zaposlenika i mene kao gradonačelnika je da budemo na usluzi našim građanima i da im omogućimo bolje uvjete života u našem gradu. Jedan od koraka je i produženo radno vrijeme kako bi građani imali više mogućnosti za obavljanje poslova u našim upravnim tijelima. Osim toga, podsjećam kako konstantno radimo na podizanju komunalnog standarda i unapređenju u svim ostalim segmentima življenja – istaknuo je gradonačelnik Krešimir Ačkar, te je pozvao građane da se jave sa svim prijedlozima koji doprinose boljem životu i razvitku Velike Gorice.
Uoči Europskog prvenstva: Jelena Buchberger nastupila na jakom turniru u Poljskoj
U prepunoj crkvi Navještenja proslavljena župna svetkovina, biskup Razum: Njegujmo zajedništvo i neka Gospodin zakrili sve nas, a Marija nek' nas prati svojim zagovorom'
Goričke gimnazijalke županijske prvakinje u košarci! Plasirale se na državno natjecanje
Turnirom parova tenisači iTeama izašli na vanjske terene, uskoro počinje nova sezona Velikogoričke teniske lige
Centar među pet najboljih u Križu: Dva zlata za Kim Kumic na Kupu Rudolfa Perešina, Sara Brletić zlatna i srebrna, dvije medalje i za Doru Paić
Razbojništvo na Šetalištu Franje Lučića: Napadnut i opljačkan strani državljanin