
Preminuo mladi kardiolog iz Velike Gorice, dr. Daren Lučinger
Mladi liječnik Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice, naš sugrađanin, specijalizant kardiologije dr. Daren Lučinger preminuo je u 33. godini života.
Opraštaju se od njega svi koji su ga poznavali, neutješna obitelj i prijatelji, a kolege iz bolnice u Krapinskim Toplicama istaknuli su ponos što su imali prilike poznavati ga i surađivati s njim.
-Danas nas je zauvijek napustio naš kolega, prijatelj i suradnik, liječnik specijalizant iz kardiologije dr. Daren Lučinger. Danas, na njegovoj kardiologiji – tuga i tišina. Nikako drugačije i ne može biti. Daren je prema svojim pacijentima bio strpljiv, profesionalan, suosjećajan, ali prije svega pun ljudskosti i topline. Ponosni smo i zahvalni što smo imali priliku raditi i surađivati s njim. Počivao u miru, dragi naš Daren. Iskrena sućut obitelji – objavili su iz Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice.
Posljednji ispraćaj dr. Darena Lučingera će biti u četvrtak, 27. ožujka u 14 sati na gradskom groblju u Velikoj Gorici.
(foto: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice)
Galerija slika

Šimun Jelić vratio se iz Ogulina s pobjedničkim peharom, seniori ipak poraženi od Frankopana u petom kolu 3. lige HTS-a

Mlade nade Gorice uvjerljive protiv Kurilovca za trofej goričkog Kupa i kod juniora i kadeta

Antunovo provedite u Gradićima

Najavljena nova akcija suzbijanja komaraca na širem goričkom području

Jana, Mila i Ingrid iz 'Kvaternika' u vrhu natjecanja „Revolucija digitalne pismenosti”

Ključevi uručeni u Velikoj Gorici: Nova vozila hitne pomoći za ispostave Zavoda za hitnu medicinu Zagrebačke županije
