Pravo vrijeme za odlazak veterinaru: Grad će sufinancirati mikročipiranje pasa
25.08.2022. / Redakcija
Grad Velika Gorica i Zagrebačka županija sufinancirat će i ove godine mikročipiranje pasa i sterilizaciju ženki u iznosu od 600 kuna najkasnije do 15. listopada 2022. godine.
Svi zainteresirani građani s područja Grada Velike Gorice mogu se javiti u Specijalističku ambulantu za male životinje „Ava” ili u Veterinarsku stanicu Velika Gorica.
Treba imati na umu da je mikročipiranje pasa je zakonska obveza skrbnika psa, a oni koji to ne naprave riskiraju kazne i do 6 000 kuna.
Zadnje objavljeno
Međunarodna zračna luka Zagreb nagrađena na Regionalnom summitu poduzetnika Srednje i Jugoistočne Europe
Preokret u samo četiri minute: Knežević i kapetan Milanović zabili za feštu Velike Mlake u Obrezini
Lomnica produljila niz bez poraza na sedam utakmica, Polet opravdao ulogu favorita protiv 'fenjeraša' i zadržao korak s vodećim Kloštrom
Kapetan Krstanović zabio za slavlje Gradića nad Turopoljcem
Mraclin ostao bez bodova protiv Naftaša, Kurilovec u sudačkoj nadoknadi u Vrapču upisao četvrti uzastopni poraz
Zagrebačka županija bilježi rast broja turističkih dolazaka, Velika Gorica prednjači među gradovima, a fokus se pomiče na kvalitetu boravka