Požar u Kučama izbio zbog pucanja žice dalekovoda
22.07.2025. / Maja Peranić
Policija je izvijestila o požaru u Kučama, o kojem smo jučer pisali. Zapalile su se bale sijena i razni materijal na otvorenom prostoru poduzeća. Materijalna šeta još nije utvrđena.
-21. srpnja oko 15.45 sati u Kučama, u Ulici Pucekovići, izbio je požar na otvorenom skladišnom prostoru poduzeća, najvjerojatnije zbog pucanja žice obližnjeg dalekovoda uslijed čega je došlo do iskrenja te zapaljenja raznog skladišnog materijala - izvijestila je policija.

Ozlijeđenih osoba nije bilo. Požar su ugasili vatrogasci JVP Velika Gorica i nekoliko doborovoljnih vatrogasnih društava, a očevid će se obaviti danas.
(foto1 čitatelj, DVD Buševec, DVD Vukovina)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Policija najavila veliku akciju uoči Martinja: "Alkotestirat će se svi vozači, mjeriti brzina, nadzirati prekršaji koji najčešće uzrokuju prometne nesreće"
Čudo za povijest na Udarniku: Mateo Pršir i Dominik Furmek 'torpedirali' Istru za senzacionalni plasman Kurilovca u četvrtfinale Kupa
U Kobiliću osnovana Udruga žena: Pripremaju Advent, a najprije prigodnu prodaju vjenčića koje su same izradile
Za programe u sportu Zagrebačka županija za iduću godinu predvidjela više od dva milijuna eura
Dr. Lovrić i DOMiNO: Velika Gorica treba omogućiti recikliranje građevinskog otpada
Dobar Štoos opet u kvartu: Performans, predstava i zvučna instalacija