Policija večeras kreće u novu vikend akciju, svakog zaustavljenog vozača podvrgnut će alkotestu!
21.05.2021. / Petar Brnada
Tijekom vikenda, od 21. do 24. svibnja, na području cijele Policijske uprave zagrebačke, pa tako i na velikogoričkim prometnicama, provest će nove akcije policije „Alkohol i droge“ i „Brzina“.
Akcije se provode s ciljem povećanja sigurnosti na cestama, a iz policije najavljuju alkotest za sve zaustavljene vozače.
Također, sankcionirati će se i prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima te nepropisnog prijevoza djece te ostalih prometnih prekršaja, kao što su nepropisno kretanje kolnikom, nepoštivanje prednosti prolaska, nepropisno pretjecanje, prekršaji vozača prema pješacima, nepropisna uporaba mobitela u vožnji i drugi prekršaji koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća, kažu iz PUZ-a.
Zadnje objavljeno
FOTO Eskimi, policajke i Trump zavladali Goricom, 117. Turopoljski fašnik prkosio kiši i napunio ulice
Policija uhitila mladiće osumnjičene za krađu auta u Novom Čiču
Gradski derbi odbojkašica: Hokice su dobile prvi ovosezonski dvoboj, OK Velika Gorica traži revanš
FOTO Dan crvenih haljina u Novom Čiču: Poslana snažna poruka ženama da ne zanemaruju vlastito zdravlje i preveniraju moždani udar
Veliko slavlje goričkih odbojkaša u Kaštelima, u subotu na svom parketu dočekuju goste iz Nuštra
Hrabro turopoljsko srce: Maleni Jakov iz Kobilića lice kampanje povodom Svjetskog tjedna djece s prirođenim srčanim greškama