Policija u Okuju pronašla ukradeno teretno vozilo iz Novog Čiča
16.09.2025. / Mirjam Petretić Coha
Policijska uprava zagrebačka izvijestila je o pronalasku ukradenog vozila.
-Između 14. i 15. rujna u Novom Čiču na Trgu Antuna Cvetkovića, nepoznati je počinitelj s parkirališta otuđio teretni automobil marke Citroen Jumper zagrebačkih registarskih oznaka u vlasništvu 47-godišnjaka, oštetivši ga za iznos od oko 15.000 eura.
U ponedjeljak 15. rujna u večernjim satima, na području mjesta Okuje policijski su službenici pronašli navedeni automobil, a kriminalističko istraživanje je u tijeku - priopćili su iz policije.
Zadnje objavljeno
U Kobiliću osnovana Udruga žena: Pripremaju Advent, a najprije prigodnu prodaju vjenčića koje su same izradile
Za programe u sportu Zagrebačka županija za iduću godinu predvidjela više od dva milijuna eura
Dr. Lovrić i DOMiNO: Velika Gorica treba omogućiti recikliranje građevinskog otpada
Dobar Štoos opet u kvartu: Performans, predstava i zvučna instalacija
Septičku jamu praznili kraj jezera Vukovina! Obaviješteni policija i Državni inspektorat, slijede sankcije za počinitelje
Spektakl na Udarniku u osmini finala Kupa Hrvatske: Kurilovec protiv prvoligaške Istre sanja senzaciju