POHVALA Prilikom čišćenja kuće u Dubrancu pronašao oružje i dragovoljno ga predao policiji
Tijekom čišćenja stare kuće u Dubrancu muškarac je pronašao tri ručne bombe, eksploziv, automatsku pušku, municiju i o tome obavijestio Policijsku postaju.
-Policijski službenici izašli su na mjesto dojave. Čovjek nije ništa dirao. Naši policijski službenici PP Velika Gorica obavijestili su pirotehničare koji su za to ovlašteni i osposobljeni te ni u jednom trenutku nije moglo doći do neželjenih situacija – rekli su u policiji.
U kući je pronađena automatska puška 257 komada streljiva jednog kalibra, 7 komada streljiva drugog kalibra, 14 metaka, 2 ručne bombe, 2 improvizirane bombe, 31 komad streljiva još jednog kalibra te jedan tromblonski metak.
Iz policije su pohvalili postupanje ovog muškarca prilikom pronalaska oružja te pozivaju i druge građane da na isti način reagiraju te dragovoljno predaju oružje koje pronađu ili posjeduju.
foto/ilustracija: Josip Regovic/Pixell
Usred šume, u blizini Kupe i daleko od pogleda: Imanje Hill 37 nudi feštu iz snova
Omiljena manifestacija "Petek na Gorice" vraća se u proljetnom izdanju i donosi nove sadržaje za svakoga! Evo detalja
Riff za šape! Humanitarni koncert za Sklonište za životinje Velika Gorica
Dolenci ponovo pobijedili u „kotakanju“! Nastavljena uskršnja tradicija u Starom Čiču!
Svjetski dan zdravlja: Besplatne zdravstvene kontrole u Domu zdravlja
Biskup Šaško predvodio Vazmeno bdjenje u Župi Navještenja BDM