OŠ Odra: Zbog slučaja korone u razredu svi učenici i učiteljica u samoizolaciji
14.09.2020. / Redakcija
Prvi slučaj korona virusa potvrđen je kod jednog djeteta koje polazi osnovnu školu u susjednoj nam Odri, zbog čega je cijeli razred zajedno s učiteljicom upućen u samoizolaciju.
Nakon samo tjedan dana nastave problemi s koronom u školama već su počeli. U OŠ Odra 20 učenika jednog razreda, zajedno s učiteljicom upućen je u samoizolaciju do 24. rujna. Kako doznajemo, roditelji su o svemu obavješteni jučer, a briga je to veća jer se radi o prvom razredu koji je tek započeo svoj školski put.
Inače, ovu školu pohađa 445 učenika iz Odre, Hrašća i Male Mlake.
(foto:Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Postani pilot jedrilice: Aeroklub Velika Gorica poziva u letačku školu
Nova odličja u rukama DVD-a Ribnica
Goranovo hranilište u Lazini Čičkoj pravi je restoran za ptičice tijekom zime. Hranite li ih i vi, obratite pozornost na savjete stručnjaka
Od trovanja ugljičnim monoksidom lani preminule tri osobe na zagrebačkom području, policija uputila upozorenja i savjete kako se zaštiti
VG Čistoća do kraja siječnja odvozi borove, evo gdje ih možete odložiti
Postani vijećnik Dječjeg gradskog vijeća Grada Velike Gorice, otvorene prijave