
Nova akcija: Pogledajte što će sve policija nadzirati tijekom vikenda radi vaše sigurnosti
02.11.2023. / Maja Peranić
Tijekom vikenda, od 3. do 6. studenoga 2023. godine na području Policijske uprave zagrebačke provest će se akcije „Alkohol i droge“ i „Brzina“.
-Akcije se provode s ciljem povećanja sigurnosti na cestama. Alkotestirat će se svi zaustavljeni vozači te će se sankcionirati prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima te nepropisnog prijevoza djece te ostalih prometnih prekršaja kao što su nepropisno kretanje kolnikom, nepoštivanje prednosti prolaska, nepropisno pretjecanje, prekršaji vozača prema pješacima, nepropisna uporaba mobitela u vožnji i drugi prekršaji koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća - izvijestili su iz PU Zagrebačke.
foto:Hrvoje Jelavic/PIXELL
Zadnje objavljeno

Općina Orle: Pokrenuta javna nabava za izgradnju vrtića, a Veleševec dobiva dječje igralište!

SDP i MOŽEMO: "Treba se više baviti pitanjima i problemima mladih"

Gradonačelnik nagradio članice Cheerleading kluba Vegasice: „Ponosan sam što predstavljate naš grad”

Jedan od najmodernijih dječjih parkova otvoren u Velikoj Gorici: Sprave prilagođene svim dobnim uzrastima i djeci s teškoćama

Finderle i Bekavac na Čiču ukazali na važnost sklada prirode i društva

Koncert Gibonnija i otvorenje Goričkih večeri prebačeni na petak!
