Nakon četrdeset godina otišao u mirovinu: S osmijehom na licu, ponosno i s pokojom suzom, zasluženo otišao u mirovinu
Nakon četrdeset godina vatrogasne službe u mirovinu je otišao Ivan Malec. Kako kažu njegove kolege, riječ je o veselom i vedrom čovjeku, uvijek raspoloženom za razgovor. Profesionalcu koji je živio svoju službu i uvijek bio spreman pomoći kolegama. S osmijehom na licu, ponosni i s pokojom suzom, ovaj iskusni vatrogasac posljednji put je pozdravio vatrogasnu službu i zasluženo otišao u mirovinu.
- Nakon punih 40 godina rada u Javnoj vatrogasnoj postrojbi grada Velike Gorice, bezbroj intervencija, tužnih i sretnih priča, na usluzi građanima našega grada, zdušno i časno je izvršavao svoj poziv. Ivek, želimo ti da umirovljenički dani budu sretni i zdravi te da potraju čim duže – poručile su kolege uz Javne vatrogasne postrojbe Velika Gorica.
Foto: Facebook/Javna vatrogasna postrojba Velika Gorica
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić