Lopovi napravili štetu od 30 tisuća kuna u Bukevju
U noći s 12. na 13. rujna skladište u Bukevju našlo se na meti lopova.
Nepoznati počinitelj ili više njih došli su do prostora skladišta odakle su ukrali dva akumulatora s viličara te više komada radijatora. Time su oštetili vlasnika za 30.000 kuna.
U Velikoj Mlaki u noći s 13. na 14. rujna nepoznati lopov ušao je u ograđeni prostor skladišta i iz teretnog vozila istankao dizel gorivo, točnije oko 200 litara.
Iz stana u Velikoj Gorici 9. rujna nepoznati lopov ukrao je veću količinu nakita i novca. Lopov je obio vrata polomio cilindrični uložak brave i ušao u stan odakle je ukrao navedene predmete i oštetio tako vlasnika za oko 13.000 kuna.
Pokušaj provale u obiteljsku kuću dogodio se 11. rujna u Rakarju. Policija je na mjesto događaja stigla nakon prijave te utvrdila kako je nepoznati lopov alatom obio vrata balkona. Nakon što je ušao u kuću ispremetao je stvari, no ništa nije ukrao te se udaljio u nepoznato.
Ukupno na postajnom području PP Velika Gorica u proteklih tjedan dana bilo je 33 događaja, od toga 12 kaznenih djela, tri nasilja u obitelji te sedam prometnih nesreća.
Sjajna treća dionica za preokret kod Crikvenice: Novopridošli Rimac i Kalajžić predvodili Bikove
Detalji zločina u Selnici: 40-godišnjakinja ubila partnera dok je spavao, ranije osuđena za pokušaj ubojstva
Pobjednička serija vodećeg Poleta zaustavljena u Drenju Brdovečkom, Klas odnio bodove iz Lukavca
Tri komada Mraclina kod Metalca u Sisku: Brdek, Matić i Rakas za prekid crnog niza
"Spisateljice biraju" - knjigu o najdražim književnim likovima predstavljaju dvije goričke spisateljice
Lavovska pobjeda Kurilovca nakon senzacije u Kupu: Goziembah isključen u četvrtoj minuti, 'doktor' Furmek ponovno junak