Krađa iz „Prahira” u Zagrebačkoj: Dvije žene pravile se da kupuju, pa maznule cijeli etui sa zlatnim lančićima
12.07.2024. / Maja Peranić
Krađa zlatnog nakita dogodila se u poslovnici zlatarnice Prahir u Zagrebačkoj ulici 9. srpnja. Prema riječima policije dvije ženske osobe pretvarale su se da kupuju nakit, „zašprehavale” su djelatnicu zlatarnice te iskoristile trenutak njene nepažnje i vješto otuđile cijeli etui sa zlatnim lančićima različitih dimenzija.
PU Zagrebačka izvijestila je da se radi o šteti od nekoliko desetaka tisuća eura. Policija nastavlja na utvrđivanju počiniteljica ovog kaznenog djela.
Zadnje objavljeno
HEP najavio radove idućih dana u Markuševcu Turopoljskom, Gudcima i Leknenu
Inspekcija zaključila: Žene koje su ostavile životinje u Lukavcu na Novu godinu nisu krive za njihovo napuštanje niti posljedično za njihovu smrt
Svjetski dan borbe protiv raka Medicinski centar Gorica obilježava uz 15 % popusta na važne preventivne preglede
Radi rasterećenja Rebra pacijenti iz Velike Gorice upućuju se u KB Dubrava
Dan crvenih haljina u Novom Čiču: Preventivnim pregledima i zdravim načinom života protiv moždanog udara kod žena
Utvrđen uzrok požara u Strmcu Bukevskom