Iz svlačionice ukrao učenicama mobitele
14.09.2018. / Ivana Ćurić
Dvije učenice tijekom sata tjelesne i zdravstvene kulture ostale su bez mobitela koji su postali plijen nepoznatog lopova.
Krađa se dogodila u svlačionici OŠ Eugena Kumičića 10. rujna oko 17 sati. Nepoznati počinitelj ukrao je dva mobitela marke Alcatel i Samsung. Ovim kaznenom djelom oštećene su vlasnice, 10-godišnja i 11-godišnja djevojčica, a ukupna šteta iznosi oko 3.100 kuna.
Zadnje objavljeno
Preokret u samo četiri minute: Knežević i kapetan Milanović zabili za feštu Velike Mlake u Obrezini
Lomnica produljila niz bez poraza na sedam utakmica, Polet opravdao ulogu favorita protiv 'fenjeraša' i zadržao korak s vodećim Kloštrom
Kapetan Krstanović zabio za slavlje Gradića nad Turopoljcem
Mraclin ostao bez bodova protiv Naftaša, Kurilovec u sudačkoj nadoknadi u Vrapču upisao četvrti uzastopni poraz
Zagrebačka županija bilježi rast broja turističkih dolazaka, Velika Gorica prednjači među gradovima, a fokus se pomiče na kvalitetu boravka
Ranch Kurilovec okupio zrakoplovce iz regije: Više od 150 sudionika na panelu „Spoji lice z glasom“