Gotova rekonstrukcija Jelačićeve ulica, za sav promet bit će otvorena u ponedjeljak
Dovršeni su radovi na rekonstrukciji gotovo 1300 metara Ulice bana Josipa Jelačića u Kurilovcu od Ulice Slavka Kolara do Kolodvorske ulice, a koja je dobila novu pješačku i biciklističku stazu te novu oborinsku odvodnju.
-Riječ je o jednom od dosad najvećih prometnih infrastrukturnih projekata u tom dijelu grada, poručuju iz Grada Velike Gorice.
S obzirom na dovršetak radova, prvog dana prosinca, ulica će ponovno biti otvorena za promet. Sve linije komunalnog linijskog prijevoza putnika vraćaju se na svoje redovne trase, a to znači da će od ponedjeljka, 1. prosinca, i putnici moći koristiti uobičajena stajališta na ovoj dionici.
Na staru trasu, vraćaju se sljedeće autobusne linije:
• Linija 1: Autobusni kolodvor – Terminal
• Linija 3: Željeznički kolodvor – Meridijan 16
• Linija 4: Velika Gorica – Velika Buna
• Linija 5: Velika Gorica – Kozjača
Uoči Europskog prvenstva: Jelena Buchberger nastupila na jakom turniru u Poljskoj
U prepunoj crkvi Navještenja proslavljena župna svetkovina, biskup Razum: Njegujmo zajedništvo i neka Gospodin zakrili sve nas, a Marija nek' nas prati svojim zagovorom'
Goričke gimnazijalke županijske prvakinje u košarci! Plasirale se na državno natjecanje
Turnirom parova tenisači iTeama izašli na vanjske terene, uskoro počinje nova sezona Velikogoričke teniske lige
Centar među pet najboljih u Križu: Dva zlata za Kim Kumic na Kupu Rudolfa Perešina, Sara Brletić zlatna i srebrna, dvije medalje i za Doru Paić
Razbojništvo na Šetalištu Franje Lučića: Napadnut i opljačkan strani državljanin