FOTO "VG bez srca": Omiljeni znak odvezli na popravak
23.01.2025. / Maja Peranić
Krajem listopada prošle godine vratio se u naš grad i zasvijetlio, no samo tri mjeseca nakon povratka, omiljeni znak Velikogoričana „Love VG” odlazi na popravak.
Unatoč znakovima zabrane penjanja po znaku i nadzornih kamera postavljenih u Parku dr. Franje Tuđmana, srce znaka vrlo je brzo devastirano te je nužan njegov popravak.

VG je tako privremeno ostao bez svog „srca” koje je danas otišlo na svoju „operaciju” odnosno restauraciju, a u park bi trebalo biti vraćeno za tjedan dana.

Građane, a ponajprije roditelje s djecom moli se da čuvaju javnu imovinu, da ne dozvole djeci penjanje po znaku, u skladu s postavljenim natpisom zabrane, kako bismo omiljeni gradski znak sačuvali od devastacije.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Bliži se veliko finale: U subotu novo kolo Turopoljske lige trail trčanja na Ključić brdu, početkom ožujka starta 'škola trčanja' AK Turopolje
Tin Lučin, Manuel Štrlek i našički Gromovi u našem gradu: Gorica u petak kreće u Ligu za prvaka i borbu za Europu
Područna knjižnica Galženica privremeno se zatvara zbog revizije, evo važnih uputa za korisnike
Za kulturne projekte Zagrebačka županija osigurala 665 tisuća eura, među njima i 20. Velikogorički brass festival
Odbojkaši slavili i treću u nizu, u subotu im goste stiže stari rival iz Čazme: Potrebna nam je uvjerljiva pobjeda
Nova urbana šuma u Vukomeričkoj ulici, zasađeno dvjestotinjak stabala, projekt ide dalje: "Ozelenit ćemo 9000 kvadrata sive infrastrukture"