FOTO Gorjela štala u Dubrancu, nastradale svinje
28.01.2022. / Petar Brnada
U mjestu Dubranec u četvrtak poslijepodne izbio je požar štale u kojemu su nažalost stradale životinje.
Iz policije su nam rekli da je do požara štale koja je u vlasništvu 64- godišnje žene došlo uslijed neispravnih električnih instalacija odnosno žaruljica u štali. Zbog kvara se zapalila greda odnosno krovište i sjeno koje se nalazilo ispod krova štale veličine 40-ak kvadratnih metara.

U tom trenutku u štali su bile dvije svinje, obje oko 35 kg. Jedna je nastradala u požaru, dok je druga imala više tih opeklina pa je uz prijedlog vlasnice usmrćena.
Požar je gasilo osam pripadnika JVP-a Velika Gorica te članovi DVD-a Cerovski Vrh, a nastala je materijalna šteta koja se cijeni na 15-ak tisuća kuna.

Zadnje objavljeno
Hrvatska U-21 reprezentacija u četvrtak ponovno u Velikoj Gorici: Slobodan ulaz na okršaj s Litvom, Cundeković i Kavelj među Mladim Vatrenima
Bikovi saznali suparnika u borbi za Final 8 Kupa Kreše Ćosića: Izbjegli Cibonu, Zadar, Split...
Zbog radova HEP-a dijelovi grada i okolice bit će privremeno bez struje
ZFF stiže u Goricu: Besplatne projekcije u Retro kinu Galženica
Grad za goričke branitelje organizira premijeru filma „260 dana“
KUD Mičevec: Tri desetljeća rada na očuvanju kulturnog blaga, tradicije i identiteta zajednice