
Dolijala kradljivica: U Ozirisu "maznula" novčanik pa "peglala" karticu, krala i u Plodinama
Velikogorička policija provela je kriminalističko istraživanje nad 32-godišnjakinjom koja je ukrala novčanik, koristila se karticom koja se u njemu nalazila, a uz to počinila je i krađu u trgovačkom centru u Velikoj Gorici.
Krađa novčanika dogodila se 19. listopada u kafe baru Oziris. Otuđena je torbica u kojoj se nalazio novac, dokumenti i bankovne kartice i potom je tom bankovnom karticom izvršila plaćanja na nekoliko lokacija na području grada, nakon čega je bacila sve te predmete. Policija je otkrila da se radi o hrvatskoj državljanki 1991.godište sa šireg područja Velike Gorice.
Uz ovo kazneno djelo počinila je i krađu artikala iz Plodina koje se nalaze u sklopu TOP SHOP-a, a čija je vrijednost premašila 200 eura.
U svezi ovih kaznenih djela predmetna je ispitana te je podneseno predmetno izvješće kao nadopuna ranije podnesenih kaznenih prijava, izvijestila je policija.

Radovi na goričkom travnjaku privode se kraju, prvenstvo se nastavlja nedjeljnim gostovanjem kod Dinama: Imamo i mi svoje kvalitete

Projekt „PRONACUL” nominiran za najbolji EU projekt, dajte mu i vi svoj glas!

Klokan sport poziva na tjelovježbu za mame i bebe: Za brigu o zdravlju i međusobnu povezanost

Ulični festival glazbe u sklopu Oldtimer Showa: Nastupe najavili Puhači DVD-a Velika Gorica i Barbarice

Dane europske baštine u Velikoj Gorici otvara izložba turopoljskih čardaka, slijede festivali, radionice i simpozij o 800 godina Plemenite općine

Umjetnici, otvoren je javni poziv Zagrebačke županije za potpore programa u kulturi, javite se!
