
Djed Božićnjak posjetio Velikogoričane
Druga adventska nedjelja u našem gradu protekla je uz niz događanja, ponajviše ona posvećena najmlađim Velikogoričanima, koje je usred dječje predstave kod Muzeja Turopolja posjetio i sami Djed Božićnjak.
Velik broj naših najmlađih sugrađana, u pratnji njihovih roditeljia, nedjeljno popodne proveli su u centru grada, kod Muzeja Turopolja. Tamo je nakon uspješne Humanitarne sarmijade uslijedio niz radionica u selu Djeda Mraza, a potom i predstava "Božićna bajka". Uz glavne likove u dječjoj predstavi, dvojcu vilenjaka, među radosnu publiku u kočiji je s poklonima stigao i Djed Božićnjak donijevši slatke paketiće za djecu.
U 18 sati uslijedilo je paljenje druge adventske svijeće, a svijeću vjere zapalio je zamjenik gradonačelnika Krešimir Ačkar. I ovog puta paljenje svijeće na velikom adventskom vijencu pratila je pjesma i molitva, a drugi plamičak još nas je malo približio radosnom blagdanu kojim slavimo Isusovo rođenje.
Galerija slika

Carević: Baš se veselim da se vraćamo na domaći teren, moramo biti 'na milijardu posto', to je moja odgovornost i moj zadatak

Prilika za dobro djelo: Rujanska akcija darivanja krvi kreće u ponedjeljak

Kreću pripremni radovi za rekonstrukciju Ulice Braće Radić u Mraclinu

Derbi Dinama i Turopolja u Novom Čiču, Posavec u Leknenom s Rakovcem igra za vrh ljestvice

Slavko Goluža: Gorica je puno bolja ekipa u odnosu na prošlu sezonu

Stigla je Noć borilačkih sportova!
