Blagdanski vikend na goričkim cestama prošao mirno: Policija nije utvrdila niti jedan ciljani prekršaj
27.12.2021. / Maja Peranić
-Od 24.12.-27.12.2021. godine, tijekom vikenda u vremenu od 22,00 do 06,00 sati, na području policijske postaje Velika Gorica, temeljem plana PU Zagrebačke provedena je akcija „Pojačan nadzor vozila i vozača u dane vikenda“, kojom prilikom nismo utvrdili ciljanih prekršaja-izvijestrila je velikogorička policija.
Znači to da nije zatečena niti jedna osoba koja je upravljala vozilom pod utjecajem alkohola, ipak utvrđeno je 5 ostalih prekršaja iz domene prometa.
Za vrijeme provođenja akcije nije se dogodila ni jedna prometna nesreća dok se u ostalo vrijeme vikenda dogodile su se 3 prometne nesreće sa materijalnom štetom, stoji u priopćenju PP Velika Gorica.
Zadnje objavljeno
Zbog nevremena više od 400 intervencija na području Zagrebačke županije: Stožer obišao najpogođenija područja
Stigli rezultati Dječje smotre folklora: OSS Buševec, FA Šiljakovina i FA Turopolje predstavljat će nas na županijskoj razini
Počinje obnova Centra za odgoj i obrazovanje Velika Gorica vrijedna 6,6 milijuna eura
Stožer civilne zaštite na raspolaganju građanima koji se i dalje pozivaju na oprez
Degustirano mlado vino Grozdovaca: „I ove godine pit ćemo vrlo dobra i odlična vina“
[FOTO] Odiseja mladih goričkih odbojkaša: Sigurno stigli do Zadra na državnu završnicu prvenstva Hrvatske