
'Why (do I hike)? Ne propustite dokumentarno putopisni film snimljen na 800 km dugom Colorado Trailu
06.03.2020. / Petar Brnada
U Vijećnici POUVG-a u utorak, 10. ožujka, održat će se predavanje pod naslovom Why (do I hike)? kao i prezentacija istoimenog dokumentarnog filma koje donosi Nikola Horvat, inače prvi Hrvat koji je prohodao 4 300 kilometara Pacific Crest Traila, staze koja se proteže od meksičke do kanadske granice u SAD-u.
Film (23') je posvećen kontemplaciji hodanja, a sve je snimljeno na lokacijama gdje kamera najčešće nije još bila - na Colorado Trailu, u hodanju dugom 35 dana i 800 km. Govori o razlozima povratka divljini, a snimljen je i ispričan u jednom dahu. Nikola Horvat će na prezentaciji dodatno ispričati svoje doživljaje s te prelijepe staze i odgovarati na pitanja publike.
Ulaz je besplatan, a sve započinje u 19 sati.
Zadnje objavljeno

Jane u Španjolskoj: Ambasadorice Turopolja zapjevat će na festivalu "Golden voices of Barcelona"

Žirek pobijedio na natječaju "Digni prstić za svoj vrtić"!

Križajna dočekuje Brešku ligu: Velika Buna pred svojim navijačima brani lidersku poziciju, veliki okršaj Novog Brda i Šiljakovine

Lazinci vas zovu na feštu: Jeste li za odojak, janjetinu, gulaš i odlične malonogometne okršaje Turopoljsko-posavske lige?

Turopoljci otvorili 24. Međunarodni festival folklora - ples, ritam i emocije pod zvjezdanim nebom

MNL VG Sjever i 'Houseburger fest' na Udarniku: Okršaj lidera Kurilovca i Ščitarjeva, odlična klopa i ljetni ritmovi majstora za DJ pultom
