Velikogorički trubači ponovo izvrsni: Pobrali medalje, pehare i nagrade na međunarodnom natjecanju
Dugoselski Nocturno – međunarodno mješovito glazbeno natjecanje okupilo je proteklih dana u Dugom Selu brojne mlade glazbenike, među njima i trubače iz Umjetničke škole Franje Lučića iz Velike Gorice koji su osvojili iznimne rezultate.
Riječ je o četvero učenika koji su pod vodstvom svog profesora trube Tomislava Špoljara pokazali izvrsnost te se s ovog međunarodnog natjecanja vratili s diplomama, medaljama i peharima.

Mladi trubač Adam Naglić osvojio 1.mjesto i prolaz u finale u 1. kategoriji, a u finalu se našao i Stefan Gjorgijev osvojivši 1.mjesto u 2. kategoriji. Veronika Kantarević osvojila je 2.nagradu.
U 3.kategoriji je Tibor Rajtarić osvojio 1.mjesto i prolaz u finale i to u kategoriji starijoj od svog uzrasta što je drugi dan opravdao 4.mjestom u ukupnom poretku u finalu kao najbolji trubač donijevši 2 diplome, medalju i pehar s tog natjecanja.

Adam Naglić je u finalu osvojio 5.mjesto što mu je donijelo 2 diplome i 2 medalje, a Stefan 7.mjesto s također 2 diplome i 2 medalje.
Diplome i medalje su dobili i prof. Špoljar kao i prof. Iva Šorša, korepetitorica koja ih prati vjerno sve ove godine.
Ove nagrade još su jedan pokazatelj vrijednog i predanog rada profesora Tomislava Špoljara sa svojim učenicima što uvijek iznova dokazuju novim uspjesima.
Galerija slika
Tko je vidio slavlje Mladih Vatrenih u Velikoj Gorici? Olić: Žao mi je zbog gledatelja...
Novih 900 stabala za budućnost: Učenici Zrakoplovne škole u velikoj akciji pošumljavanja
Goričkim srednjoškolcima Grad isplatio naknade, ukupno njih 2353
EKSKLUZIVNO: „Gavran" se NE zatvara! Vlasnici nam otkrili nastavak priče najstarije goričke pizzerije
Pjevajte, svirajte i plešite na Festivalu dječjeg glazbenog izražavanja
O utjecaju ideologija, suočavanju s prošlošću i knjizi "Dvije kuće iznad mora" doznali na predavanju prof. dr.sc. Dražena Lalića u Velikoj Gorici