Novosti Sport Događanja

Večeras otvorenje festivala The Flying Dish uz koncert Matije Cveka

28.08.2025. / Maja Peranić

Tuđmanac je spreman za drugo izdanje urbanog festivala The Flying Dish koji u srce našeg grada donosi uživanje u gastronomskim delicijama uz odličnu glazbu. Festival se otvara danas u 18 sati, a od 20 sati na pozornici nastupa Matija Cvek i bend Funkensteins!

Dobra zabava je zagarantirana, a umjetničke instalacije koje vas očekuju na Tuđmancu pridonijet će posebnom ugođaju na ovom festivalu. Ne zaboravite prije večerašnjeg koncerta svratiti u Turističku zajednicu gdje vas čekaju besplatne ulaznice za građane Velike Gorice.

Podsjetimo, The Flying Dish donosi gastronomski užitak u 9 ugostiteljskih kućica s raznovrsnom ponudom za sve generacije. Očekuje vas bogata ponuda slastica i raznovrsnih koktela, ne samo za odrasle već i za djecu i trudnice, najavili su organizatori.



Svakog dana Festival možete posjetiti od 17 sati kada vas čeka program DJ-a, dok će vikendom biti otvoren od 10 sati ujutro.

Bit će tu i dobra glazba uz DJ-e, te još dva koncerta. U srijedu, 3. rujna nastupaju Miach i Baks, a nakon njih dolazi „stara škola repa” Stoka i Edo Maajka, u četvrtak, 4. rujna.

Napomenimo još i to da je ulaz na The Flying Dish slobodan, dok se naplaćuju ulaznice za tri najavljena koncerta. Besplatne ulaznice Velikogoričani mogu podići u Turističkoj zajednici radnim danom od 8 do 4.

-Osiguran je dovoljan broj ulaznica i preuzimaju se od 8 do 16 sati radnim danom na pultu Turističke zajednice Velike Gorice. Potrebno je pokazati osobnu iskaznicu prilikom podizanja karata, a jedna osoba u jednom dolasku može preuzeti četiri ulaznice. Ako se ulaznica za koncert ne iskoristi prenosiva je na drugi koncert – objasnili su iz Turističke zajednice Velike Gorice.

Dođite i iskusite vrhunski gastronomski užitak uz pratnju dobre glazbe u srcu naše Velike Gorice.

Podijeli