Večera za 5 u Turopolju: Svoje kulinarsko umijeće prva će pokazati Branka Ivkić
Branka Ivkić otvara turopoljski tjedan 'Večere za 5'. Svoje protukandidate - poduzetnika Karla, radnika u servisnoj podršci Ivana, ekonomisticu Leu i inženjera agronomije Zvonka ugostit će u Velikog Gorici.
Branka ima trideset i tri godine, radi u ugostiteljstvu, majka je sedmogodišnjeg sina i njih dvoje žive s njenom sestrom i njezinim sinom. U slobodno vrijeme svugdje ide sa sestrom i djecom, na izlete, u igraonice i ostalo. Uz to, kao vjernica slobodno vrijeme voli provoditi i čitajući o vjeri i Božjoj riječi.

„Kao osoba sam puna razumijevanja za sve i svakog te se često ja osjećam neshvaćeno jer me rijetko tko razumije, ali sam i dalje tolerantna i strpljiva. S druge strane, mana mi je što bih htjela sve odjednom pa se često ulovim da krenem raditi deset stvari odjednom, koje onda ne dovršim“, iskreno se opisuje Branka.
„Volim nešto novo, nova iskustva, nove ljude, družiti se“, kaže Branka i dodaje kako nije pretjerano vješta kuharica. Djeca jedu nešto svoje, a ona i sestra uglavnom kupe gablec na putu s posla. Zaključuje: „Volim kuhati, ali nemam za koga“, i priznaje kako je, pripremajući se za show, provela više vremena u kuhinji nego proteklih pet godina.
Branka će večeru pripremiti s palentom, pršutom, špekom, svinjetinom, sirom, paprikom i keksima.
Ne propustite novu epizodu 'Večere za 5' danas na RTL-u od 17.50! Epizoda je dostupna na platformi Voyo 24 sata prije prikazivanja na televiziji.
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani
Blagdan je svetog Stjepana prvomučenika: Prema običajima na Štefanje se ide u posjet rodbini, susjedima i prijateljima
Uspomene za cijeli život: Mlade rukometašice Udarnika i ove godine otputovale u Švedsku na jedan od najvećih svjetskih turnira
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku