
Uživajte u spustu rijekom od Lijevih Štefanki do Pokupskog: Još se stignete prijaviti na Kupski plov!
12.08.2021. / Petar Brnada
Općina Pokupsko 13. kolovoza, uoči blagdana Velike Gospe i Dana Općine Pokupsko, organizira spust rijekom Kupom od Lijevih Štefanki do Pokupskog.
Planirani polazak s plaže u Lijevim Štefankima je u 15 sati. Svi koji žele sudjelovati na spustu trebaju ispuniti prijavnicu koja se nalazi u privitku te ju dostaviti u Općinu Pokupsko. Vremena imate još danas, do 12. kolovoza, a predati ju trebate Josipu Marekoviću (mob. 099 3322 232).
Prijavnicu možete pronaći OVDJE.
Zadnje objavljeno

ZET objavio izmjene u autobusnom i tramvajskom prometu povodom svečanog mimohoda u čast VRO Oluja

Hrvatske vode u pripremama za čišćenje rijeke Odre u Čičkoj Poljani

Pripremite se za državnu maturu na Veleučilištu Velika Gorica

Anto Joskić i organizirao i osvojio Umag: Atmosfera je bila nevjerojatno pozitivna i ove godine nas je gledalo više ljudi nego ikad prije!

Blagdan Gospe Snježne i Dan mjesta proslavite u Dubrancu: „Župa ponovno živi i Gospa nas sve zove”

Hrvatska reprezentativka: Udarnica Luna Gojak na završnim pripremama prije početka Europskog prvenstva u Crnoj Gori
