Sve što se treba znati o iznajmljivanju smještaja saznajte na besplatnoj radionici
Velikogorička razvojna agencija VEGORA poziva sve zainteresirane građane na online radionicu o iznajmljivanju smještajnih kapaciteta, tako na jednom mjestu saznajte sve svoje obveze planirate li postati, ili ako već jeste, jedan od iznajmljivača.
-U Velikoj Gorici i okolici raste ponuda privatnog smještaja. Razlog za to očito postoji. Iznajmljivanje smještajnih kapaciteta može biti izvor glavnih ili dodatnih prihoda. Mnogi imaju sobu viška, stan, kuću ili apartman i željeli bi krenuti s iznajmljivanjem, ali nisu sigurni kako - koji su prvi koraci? Što je potrebno zadovoljiti zakonski? Kome se uopće obratiti? S druge strane, postojeći iznajmljivači moraju skrenuti pozornost na sebe i privući korisnike. Kako to ostvariti? Ova i slična pitanja bit će odgovorena na online radionici Iznajmljivanje smještaja koju organiziramo u sklopu EU projekta Poduzetnički info-poručili su iz VEGORE koja organizira ovu besplatnu radionicu.
Konkretno, na predavanju saznajte kako odrediti cijenu najma objekta, što sve treba biti u apartmanu tijekom poslovanja (cjenik, plan edukacije, kutija prve pomoći, itd.), sve o porezima i financijskim obvezama iznajmljivača, o oglašavanju na portalima i samostalnom oglašavanju, o komunikaciji s gostima i upravljanju recenzijama i dr.
Predavanje je namijenjeno i postojećim i potencijalnim iznajmljivačima, a radionica će se održati online u četvrtak 25. ožujka 2021. s početkom u 14 sati. Očekivano trajanje radionice je 3 sata, a prijaviti se možete OVDJE.
Livaja odlučio dvoboj s Goricom u četvrtoj minuti
Žena počinila smoubojstvo bacivši se sa zgrade u Gorici, u stanu pronađena mrtva maloljetnica
Turopolje u slavljeničkom raspoloženju: Prvo pobjeda nad rivalom iz Novog Čiča pa skupština najstarijeg kluba na goričkom području
Posavec slavio u izravnom okršaju s Rakovcem i napravio ključan korak prema tituli prvaka: Derbi s 'velikim D', gledatelji su mogli uživati
Četvrti uzastopni poraz Mraclina, tri utakmice u nizu nisu zabili gol
Fešta nakon 155 dana: Kurilovčani se kod 'fenjeraša' vratili na pobjedničke staze!